Hakkımızda

1968 yılında temmeleri atılan firmamız Kamil İlhan tarafından kurulmuştur. 47 Yıldır ayakkabı sektöründe faaliyetlerini sürdürürken 1990 yılında, Geronimo ismi ile ayakkabı sektüründe markalaşma yoluna gidilmiştir. Bu gün itibariyle Kışlık 30.000 yazlık 70.000 çift ayakkabı üretimi ile Geronimo shoes markamızla dünya pazarlarında bulunuyoruz. Başta Rusya, Ukranya, Avrupa, Balkan Ülkeleri, Orta asya Türkü Cumhuriyetleri, Körfez ülkeleri, Kuzey Afrika ve Ortadoğu (Irak, İsrail, Lübnan, İran) ülkelerine ihracat yapmaktayız. Türkiye’de birçok elit mağazada Geronimo Shoes satışları yapılmaktadır.

Misyon
Müşteriye rahat ve konforlu bir ayakkabı suna bilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Rahat ayakkabı üzerinde sağlığa önem veren bir firmayız. Ürünlerimizde natürel malzemeler ve deriler kullanmaktayız.
Vizyon
Markamızı dünya çapında tanınır yapmak ve kendi çizgimizde ayakkabı sektüründe dünya markaları arasında olmayı önemsiyoruz. Ulaşılmamış pazarlarda yerimizi almak için çalışmalarımız devam etmektedir.